Heavy Duty Connectors HDC-HE-010-1/2/3/4 F/M 10pin Screw Connection 400V/500V 16A Industrial Rectangular Connector 1Pcs(HDC-HE-010-1)
★★★★★ 4.9 55 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by pranaapana.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Miniature Cylindrical ConnectorsHeavy Duty Connectors HDC-HE-010-1/2/3/4 F/M 10pin Screw Connection 400V/500V 16A Industrial Rectangular Connector 1Pcs==========Model Number : HDC-HE-010-1/2/3/4Voltage : 24V
  • Miniature Cylindrical Connectors
  • 【See the second picture of the variant for detailed parameters】
Color HDC-HE-010-1
Model JMILAKBH
Brand Name JMILAKBH
Part Number JMILAKBH
Manufacturer JMILAKBH
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
55 ratings | 23 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (49)
4 stars
1% (1)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (6)